Spuštění nového webu CEREBRA s.r.o.

Kovářova kobyla už nechodí bosa!

Po čtyřech letech máme konečně nový web. A máme z něj radost!
 
Nové korporátní stránky jsme měli v plánu již déle, nicméně stále "bylo co dělat" a tak se nový firemní web několikrát odkládal. Někdy v říjnu roku 2012 jsme se ale konečně rozhoupali a začali dávat dohromady koncepci nové prezentace. Cílem bylo mít web moderní, přehledný a hlavně plný aktuálních informací. O design se samozřejmě postaralo studio Quijote, naše obchodní značka pro online projekty. Texty jsou ve finále společným dílem celé firmy a můžeme Vám říci, že bylo docela náročné opět se vžít do role zákazníků, kterým děláme webové prezentace a dodat kvalitní, smysluplné a aktuální informace tak, aby návštěvník webu našel pokud možno komplexní informace o naší činnosti.
 
Věříme, že jsme se novou webovou prezentací opět dostali na špici a že i Vám, našim klientům, se bude líbit a najdete zde to, co hledáte, a budete mít důvod se sem vracet.
Na závěr Vám ještě dáme nahlédnout na náš starý web z roku 2008, který mnohým z Vás možná utkvěl v paměti jako "ten web s těma starejma počítačema" :-)
Oldschool web header